"Свободівець" Мірошниченко показав розбите лице і озвучив свою версію сімейного скандалу

Екс-депутат ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко стверджує, що його побив коханець екс-дружини на очах у доньки
Depo.Влада
8 листопада 2015 17:45
ФОТО: depo.ua
"Свободівець" Мірошниченко показав розбите лице і озвучив свою версію сімейного скандалу
"Свободівець" Мірошниченко показав розбите лице і озвучив свою версію сімейного скандалу

Про це він повідомив на "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він повідомив, що став жертвою побиття і виклав відповідні фото.

За словами Мірошниченка, його екс-дружина повідомила неправдиву інформацію про інцидент. Він, в свою чергу, виклав свою версію причин і обставин конфлікта.

"Свободівець" Мірошниченко показав розбите лице і озвучив свою версію сімейного скандалу - фото 1

За словами Мірошниченка, квартира, в якій проживає його колишня дружина та 7-річна дочка, насправді його власність.

"Дитина з дружиною згідно з судовою ухвалою проживає в квартирі на проспекті Бажана, 12 у Києві, яка є моєю власністю і де я зареєстрований упродовж останніх 10 років. У мене немає жодної заборони чи обмеження відвідувати свою квартиру", - наголосив екс-депутат.

"Свободівець" Мірошниченко показав розбите лице і озвучив свою версію сімейного скандалу - фото 1

Мірошниченко зазначає, що в суботу, 7 листопада, о 21.30 повернувся із вечірньої прогулянки із дочкою. Колишня дружина безперешкодно відчинила їм двері, а екс-нардеп попросив доньку приміряти речі, які купив їй напередодні.  

"Водночас, я вирішив зайти до спальної кімнати забрати коричневий светр. Моя колишня дружина сказала, що там моїх речей немає і заходити туди не треба. Однак, я без будь-яких перешкод відчинив двері. На ліжку я побачив чоловіка у спідній білизні, з яким ніколи не зустрічався раніше. Без будь-яких розмов цей чоловік зіскочив на ноги і завдав мені удару в обличчя. Після цього він схопив мене за волосся, повалив на підлогу та почав безперервно бити мене по голові та в обличчя руками, ліктями і ногою",  - коментує свободівець, зауваживши, що побиття тривало 10-15 хвилин. За словами Мірошниченка, чоловік тягав його за волосся. Політику вдалося пробратися до виходу із квартири та спуститися ліфтом.

"Свободівець" Мірошниченко показав розбите лице і озвучив свою версію сімейного скандалу - фото 2

"Я вже давно не маю ілюзій стосовно правдивості ЗМІ, які сьогодні використовують для політичного кілерства, але те, що сталося зі мною вчора пізно увечері та те, що я дізнався сьогодні зі ЗМІ, прийшовши до тями, за межею порядності, людяності та здорового глузду!",  -  написав він.

Я вже давно не маю ілюзій стосовно правдивості ЗМІ, які сьогодні використовують для політичного кілерства, але те, що ст...

Posted by Ігор Мірошниченко on 8 ноября 2015 г.

Раніше повідомлялося, що екс-депутат Ігор Мірошниченко від "ВО "Свобода" прийшов до колишньої дружини, що проживає на проспекті Бажана у Києві, і затіяв бійку із чоловіком, який перебував у той час у помешканні.

Більше новин читайте на Depo.Влада