"Свобода" подала до суду на Садового, - Іллєнко

ВО "Свобода" подало до суду на мера Львова Андрія Садового через необґрунтовані звинувачення про блокування вивозу сміття з міста
Depo.Влада
22 червня 2016 21:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив позафракційний народний депутат Андрій Іллєнко, передає depo.ua з посиланням на Еспресо.TV.

Іллєнко нагадав, що ще під час своєї передвиборчої кампанії Садовий заявляв, що вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища це частина його програми.

"10 років проблема не вирішувалася, а тепер дуже зручно політизувати цю ситуацію людям, які мали би проблему вирішувати. Знаходити ворогів, звинувачувати "Свободу", марсіан, вбачати всесвітню змову і так далі", - сказав Іллєнко.

Нардеп повідомив, що з 2010 по 2015 рік міськрада за ініціативою "Свободи" зверталась до Садового з питанням вирішення проблеми зі звалищем.

"Для того, щоб проводити відкриті конкурси, шукати інвестора, який би зміг вирішити це питання чи взагалі заборонити вивіз сміття на Грибовицьке сміттєзвалище, яке вже тоді було переповненим. Для того, щоб шукати нові полігони в тій же Львівській області. На жаль, це все було проігноровано", - відзначив нардеп та додав, що у 2013 році за ініціативи "Свободи" була проведена сесія Львівської міської ради прямо на сміттєзвалищі.

"Проблема не вирішувалась роками, сталася трагедія декілька тижнів тому - загинули люди. Трагедія шокувала всю Україну, відповідно і почалися всі подальші процеси", - сказав Іллєнко.

Він додав, що об'єднання подало до суду на Садового через необґрунтовані звинувачення.

"Ми сьогодні чуємо багато звинувачень, зокрема і від пана Садового. "Свобода", до речі, подала на нього до суду, про те, що саме "Свобода" блокує вивезення сміття зі Львова, для того, щоб таким чином підірвати рейтинг мера Львова. Жодних доказів цього ми не бачимо, тому власне і звернулися до суду", - сказав Іллєнко.

Нагадаємо, 29 травня у селі Великі Грибовичі Жовківського району на території сміттєзвалища виникла пожежа. Згодом там стався обвал твердих побутових відходів, внаслідок чого під завалами опинилося троє рятувальників.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада