"Росія виграє хіба війну нервів": Коморовський висміяв погрози Путіна

У можливому протистоянні з Заходом Росія може виграти хіба що "війну нервів" чи пропагандистську війну
Depo.Влада
27 квітня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua

Так вважає президент Польщі Броніслав Коморовський, про що він сказав в інтерв'ю Dziennik Gazeta Prawna, передає depo.ua.

"Насправді Росія в будь-якому можливому протистоянні з Заходом може виграти тільки війну нервів або пропагандистську війну. Але жодної іншої. І це добре відомо всім, хто в Росії мислить тверезо", - зазначив Коморовський.

За його словами, хоча РФ і зацікавлена у збереженні інструментів впливу на Україну, так довго тривати не може, оскільки країна платить високу ціну за свою агресивну політику, повідомляє "Європейська правда".

"Україна не повернеться до проекту Митного союзу. У цьому сенсі її мети не досягнуто. На мій погляд, анексувавши Крим, Росія втратила всю Україну" - зазначив президент Польщі.

Те, що РФ платить високу ціну за агресію, поволі доходить до російських кіл і президент Польщі висловив сподівання, що в політиці Росії будуть зрушення.

"Можна, звісно, лякати світ ракетами, але реальних переваг це не дає" - сказав Коморовський.

Зі змінами на краще в російській політиці президент Польщі пов'язує і обмеження політики санкцій щодо РФ, однак поки що "санкції є і будуть сферою важких дискусій у західному світі".

За його словами, хоча багато країн виступають за послаблення санкцій, Польща і інші країни вважають, що цей інструмент довів свою ефективність.