"Радикали" настрочили заяву проти "правового свавілля"

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка опублікувала заяву "з приводу виправдання владою правового свавілля та наступу на свободу слова"
Depo.Влада
21 вересня 2015 18:49
ФОТО: depo.ua

Текст заяви Ляшко опублікував у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

Таким чином Радикальна партія відреагувала на корупційну справу Ігоря Мосійчука.

"Цинічні заяви Порошенка і його оточення, які виправдовують кричущі порушення Закону з мотивів доцільності, є вкрай небезпечні для майбутнього України, передусім для верховенства права. Публічне схвалення беззаконня главою держави і гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина є безпрецедентним, чого не дозволяв собі жодний попередній президент України", - йдеться в заяві.

Також в заяві згадано інцидент з Савіком Шустером: "Коли передача С. Шустера - найпопулярніші телевізійні політичні дебати в країни - була знята з ефіру в п'ятницю за кілька хвилин до її початку. Метою такої ганебної дії в стилі режиму Януковича було не дати політичним опонентам Порошенка, зокрема лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку, донести свої аргументи та позицію до мільйонів громадян".

Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада України позбавила недоторканності і дозволила арешт нардепа-"радикала" Ігоря Мосійчука. Ляшко заявив, що це було зроблено з грубим порушенням регламенту.

Як повідомлялось, з цього приводу Ляшко вимагає порушити справу проти спікера парламенту Володимира Гройсмана.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.