"Нічні вовки" пограли з дітьми в "Зарницу" на самозахопленій горі в Криму

На горі "Гасфорта" в окупованому Севастополі російський байк-клуб "Нічні вовки" влаштував для дітей воєнно-патріотичні змагання "Зарница" на місці видобутку металургійного вапняку
Depo.Влада
6 липня 2015 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті так званого  уряду Севастополя, передає depo.ua.

Згідно з повідомленням, байкери влаштовують на горі естафети, майстер-класи, вчать дітей збирати парашут, виконувати норми ГТО і тренують на витривалість. У заході взяли участь близько 300 школярів з різних регіонів Росії.

"Радянське виховання дітей було ідеологічним, і одним з елементів його було військово-патріотичне виховання, яке готувало нас до служби в армії, до захисту Вітчизни. "Зарница"- це спосіб відірвати дітей не тільки від вулиці, а й, враховуючи сучасні реалії, від комп'ютерів. Створити для них невеликий такий екстрим, виховати в них колективізм, направити в правильне русло", - сказав "губернатор" Севастополя Сергій Меняйло.

Він зазначив, що проти забудови гори Гасфорта готелями і розважальними центрами і розраховує, що ця місцевість буде використовуватися як патріотичний центр.

Як повідомлялося раніше, російський байк-клуб "Нічні вовки" в квітні 2014 року самовільно зайняв земельну ділянку біля гори Гасфорта, що належить Балаклавському рудоуправлінню - підприємству, що спеціалізується на видобутку металургійного вапняку, бутового каменя, а також щебеневих і піщаних будівельних матеріалів.