"Не робіть дарунків Путіну": У Єврокомісії закликали Амстердам схвалити асоціацію Україна-ЄС

Перший віце-президент Європейської комісії, екс-міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс закликав голландців "не робити подарунків Путіну" і підтримати ратифікацію Угоди про асоціацію України з Євросоюзом
Depo.Влада
29 жовтня 2016 21:25
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі  NPO Radio 1, передає Depo.ua з посиланням на NOS.

"Консультативний референдум не заважає депутатам ухвалювати рішення на підставі власних оцінок. Нідерланди повинні бути останньою країною, яка робить подарунки Путіну", - зазначив Тіммерманс.

При цьому він згоден зі словами нідерландського прем'єр-міністра Марка Рютте, який напередодні заявив, що це не лише питання Нідерландів і що нератифікація угоди збільшує ризик нестабільності в регіоні.

На думку Тіммерманса, угода є вкрай важливою для Євросоюзу і для Нідерландів.

Перший віце-президент Єврокомісії також наголосив, що раніше голландський парламент абсолютною більшістю голосів підтримав ратифікацію угоди. Він заявив, що не розуміє політичних сил, які раніше підтримували угоду, проте зараз не хочуть погодитися на пропозицію прем'єр-міністра щодо ратифікації документа.

Нагадаємо, що представники опозиції в парламенті Нідерландів наполягають на скасуванні ратифікації Угоди про асоціацію України.

Прем'єр Нідерландів Марк Рютте допускає відмову парламенту країни від ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС через негативний результат дорадчого референдуму з цього питання. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада<