"Майдан" проти Вілкула: Семенченко зняв жалюзі з вікон у Криворізькій міськраді

У Кривому Розі триває акція протесту проти фальсифікації виборів на підтримку кандидата на пост мера від "Самопомочі" Юрія Милобога
Depo.Влада
17 листопада 2015 20:25
ФОТО: depo.ua

Про обстановку під міськвиконкомом Кривого Рога, де відбувається акція, розповів народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, передає depo.ua.

"Другу годину триває протистояння мешканців Кривого Рогу та корумпованої системи, створені за роки правління "регіоналів". На площі перед міськвиконкомом зібрався багатотисячний мітинг. Люди прийшли з усіх районів міста, щоб захистити свій вибір, щоб змусити виборчу комісію діяти за законом, почути людей і перерахувати голоси на тих дільницях, де була фальсифікація", - написав Семенченко.

Він також заявив, що члени комісії намагалися затягувати засідання, отримавши відповідні команди по телефону від "політичних босів".

"Члени виборчкому отримували команди по телефону від своїх політичних босів і намагалися затягувати засідання, сподіваючись, що люди втомляться і розійдуться. Я був змушений зняти жалюзі з вікон, що б вони подивилися в очі людям "з того боку", - розповів нардеп.

Він подякував мешканцям Кривого Рогу "за проявлену мудрість, інтелігентність" та запевнив у перемозі.