«ЛНР» і «ДНР» вирішили не переносити вибори

Так звана «Верховна рада» самопроголошеної «Донецької народної республіки» прийняла рішення не переносити дату виборів «депутатів парламенту і глави ДНР»
Depo.Влада
13 жовтня 2014 10:54
ФОТО: depo.ua
«ЛНР» і «ДНР» вирішили не переносити вибори
«ЛНР» і «ДНР» вирішили не переносити вибори

Про це заявив журналістам «голова ЦВК ДНР» Роман Лягін, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Верховна рада вирішила проводити вибори, як і було намічено спочатку, 2 листопада. Ми встигнемо і укладемося вчасно», - сказав Лягін.

Він пояснив, що «прем'єр ДНР» Олександр Захарченко, що подав першим документи на реєстрацію в якості кандидата на пост глави «республіки», потрапить у бюлетень під першим номером.

За пост глави самопроголошеної республіки боротимуться шість кандидатів, заявив «голова ЦВК».

Між тим, на «виборах» в «Верховну раду ДНР» підтверджена участь двох громадських організацій: «Донецька республіка» і «Вільний Донбас».
«Вибори» глави самопроголошеної «Луганської народної республіки» і «Народного зібрання» також пройдуть 2 листопада, заявили в суботу в «ЦВК ЛНР».

«Ситуація проаналізована, хід відновних робіт дозволяє залишити в силі первинну дату виборів. Вибори пройдуть 2 листопада», - заявили в «ЦВК ЛНР».
Як повідомляв ДеПо, за інформацією голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, на 9 листопада в «ЛНР» призначений референдум стосовно статусу «республіки».

Також нагадаємо, що президент України Петро Порошенко заявив, що вибори в місцеві органи влади окремих районів Донецької і Луганської областей повинні відбутися за чинним українським законодавством.

Мітки: выборы, ДНР, ЛНР