В мережу злили відео, як Онищенко проходить інструктаж ФСБ

До Мережі потрапило цікаве відео, на якому нардеп-утікач Олександр Кадиров-Онищенко проходить ФСБшний інструктаж
Depo.Влада
15 грудня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua
В мережу злили відео, як Онищенко проходить інструктаж ФСБ
В мережу злили відео, як Онищенко проходить інструктаж ФСБ

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Обозреватель".

Олександр Раджабович (саме так звали батька нашого героя, хоча останній запевняє, що він Романович) проходить інструктаж перед інтерв'ю, в ході якого двоє невідомих розповідають йому, як виглядати "не партнером Порошенка, який втік", а переслідуваною "жертвою тирана". Всім глядачам серіалу "одкровення депутата, що розкаявся" рекомендується до перегляду.

Ще до появи в редакції згаданого відео очевидці повідомили про подробиці московських візитів пана Кадирова-Онищенка. Інформацію про перельоти його персонального борту OO-ARO Embraer Legacy 650 легко знайти в інтернеті, так само як іншого джета - Cessna 680 з бортовим номером PHHGT. Згідно з інформацією, отриманою з різних джерел, в кожен з таких прильотів Олександр Раджабович-Романович переміщався в супроводі 4-х офіцерів ФСБ, які поселили його в котеджному містечку Завидове, що належить МЗС Росії. Це елітний комплекс в 70 км від московської станції метро "Химки".

"Коли я махну рукою... " Як "політемігрант" Онищенко проходить інструктаж ФСБ - фото 1

Незважаючи на цей складний для нього час, пан Кадиров знаходив час відвідати кінно-спортивний комплекс "Отрада". Інші протокольні подробиці його візитів до Москви опустимо, тому що вони поки що не мають прямого відношення до нинішньої історії.

"Коли я махну рукою... " Як "політемігрант" Онищенко проходить інструктаж ФСБ - фото 2

За словами журналіста Дмитра Гордона, в ході інших візитів Кадирова-Онищенка також бачили в санаторії справами президента Росії "Барвиха".

"Коли я махну рукою... " Як "політемігрант" Онищенко проходить інструктаж ФСБ - фото 3

"Коли я махну рукою... " Як "політемігрант" Онищенко проходить інструктаж ФСБ - фото 4

Тому, коли в Мережу потрапило відео інструктажу пана Кадирова, зняте вже після його "еміграції" з території України, відразу ж згадалися його часті московські візити, ФСБ-шна охорона і гучні заяви на адресу України. На відео чітко чути голоси двох різних людей, які повчають українського депутата, що і як говорити. Причому один з невідомих, володар яскравого українського акценту, грає роль ведучого, а другий - консультанта, що стежить за чистотою меседжів. Повторимося, ми не знаємо, де було знято це відео, але точно вже не в Україні, і вже точно укладається в ті кремлівські ідеологеми, які пан Кадиров озвучував на російському ТБ.

Ведучий. Я там махну, я зараз не махаю там, ми поговоримо ще. Я зараз не буду задавати питання, бо вийде, що навідні запитання, які наводять... Тобто, не можна ставити навідні запитання. Тому сказати, ви зараз почніть з такої фрази. Зараз він включить, пауза - 1 секунда, ви говорите: "Але та ситуація, коли я його вважав партнером, потім змінилася". Адже це так і є...

О. Угу. Ну так.

В. Це ж правда. Але та ситуація, коли я його вважав партнером, змінилася. І після чого змінилася. До чого він вас примушував, потім він почав забирати кампанію... Він агресор, розумієте? А ви змушені були йти у нього на поводу. А так зараз виходить, що ви - його партнер, який від нього втік. А тут треба тиск. Потім я вам задам... просто я не буду зараз... я вам задам питання, коли ви все розповісте, скажу, ну а як ви себе почуваєте, коли з такими заявами виступаєте, ви не боїтеся за своє життя, взагалі за ситуацію? Ви повинні сказати, що я в своєму житті взагалі стільки всього пережив, і я розумію, що щось потрібно залишити дітям, пам'ять якусь, треба бути чесним, сісти і сказати правду в очі: мені погрожують, мені дійсно надсилають загрози, можете говорити, можете не говорити, але я для себе прийняв рішення - я залишуся чесним. Все... І тепер коли я махну рукою, просто... я мовчу і через півтори секунди починається запис.

У Онищенка падає передавальний блок від мікрофона.

В. Буває.

О. Ні-ні. Це впала якась...

Консультант. Питання з ось цим примусом і питання з безпекою.

В. Це важливо, тому що якщо не дай Бог вони спробують щось зробити, у вас вже є цей запис, це суто ваша безпека, що ви їх звинувачуєте. Ви зараз не кажіть, що ви їх звинувачуєте, ви говорите: "Мені вони загрожують". Якщо наступного разу з вами щось станеться, винні вони.

О. Та ні.

В. Щоб вони не думали нічого цього зробити. Вони ж погрожували вам, ви ж самі мені це говорили.

О. Ну-у...

В. І все, більше нічого такого... Може, ви забули щось сказати, може, подумайте, що ви забули. Як для мене, так ніби все нормально. Єдине - не розкрита тема повністю для обивателя... 12 млн, людина запитає, - куди? Отримав і куди? І так і не пішли. Кого підкупили? Не зрозуміло.

О. Там же ж Крюкова дає конкретно за які... Ви ж одночасно випускаєте з нею статтю...

В. А, так...

О. І вона розкриває. У Крюкової... Я ж не можу говорити, що Крюкова бере... Я говорю про це.

Консультант. Ви ж їй цікаво розповідали.

О. Так. А Крюкова конкретно говорить по законопроектах, скільки грошей, скільки за який законопроект, по скільки за генпрокурора, скільки за...

В. Я вам зараз задам таке питання, а ви скажіть, ну це так, якщо доречно: "У мене зараз під рукою цих цифр немає". Але я ось...

О. Навіщо, ми ж... я ж не хочу говорити. Ми ж даємо одночасно, ми даємо в телевізор, а вона дає в пресу. У неї всі цифри, у неї інтерв'ю з депутатами.

К. Може, і у неї не увійде і тут...

О. Ні-ні-ні, увійде.

В. Головне: пауза між нами секунда. Не відразу включаєтеся. Можете спокійно розмовляти і все.

Починається запис.

О. Добрий день. Я в прямому ефірі?

В. Так, ви в прямому ефірі. Привіт, раді вас бачити в нашій студії...

На відео є ще один епізод "прямого ефіру", в якому ведучий і Кадиров-Онищенко обговорюють НАБУ. І що характерно, "політемігрант" намагається представити керівництво Антикорупційного бюро виключно як структуру, повністю підконтрольну Банковій. Як докази сервільності цього органу наводиться його підконтрольність САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі), якою керує людина, "яка знаходиться в Генеральній прокуратурі". По-друге, на думку Кадирова-Онищенка, керує бюро 36-річний незрозуміло хто, мовляв, він не впав з Місяця, а працював в конкретній юридичній фірмі. Заступники Артема Ситника теж не догодили втікачу-депутату, бо одного з них можна контролювати через громадянство (як дали, так і можуть відібрати), другий з команди нинішнього шефа СБУ Василя Грицака. При цьому наш герой заявив, що відвідував ночами АП одночасно з Ситником, натякнувши, що той відвідував Банкова не заради нарад, а отримувати завдання: мовляв, НАБУ належить до тих інститутів, які забезпечують абсолютну владу Президента, і Порошенко використовує цей інструмент до особливих людям, на яких не може "наїхати" звичним способом.

Це відео розкриває чисту політтехнологічну схему публічного захисту пана Кадирова-Онищенка, бо вся "правда-матка" інсталюється в нього невідомими консультантами. Більш того, ця кампанія синхронізується з публікаціями журналіста Світлани Крюкової з сайту strana.ua. Завдання зрозуміле: з звичайного корупціонера перетворити Олександра Раджабовича в бідного і переляканого мультимільйонера, який реалізовував свої тіньові схеми виключно зі страху за своє життя і безпеку, оскільки країною править великий і грізний тиран. І саме тому пану Кадирову терміново потрібен міжнародний політичний імунітет, при чому - однієї з європейських країн.

Чому європейських? Чому не Росії? Судячи з усього, значна частина виведених в період "загострення страху" грошей залишилася в Європі, тому втрачати їх ой як не хочеться.

Ну давайте, Олександр, ви в прямому ефірі...

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада