"Хєр вам, а не Ковальчук!": Яценюк не хоче такої "правої руки" від Порошенка, - ЗМІ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає проти кандидатури першого заступника глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука на посаді першого віце-прем'єр міністра
Depo.Влада
28 січня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua

Кандидатури Ковальчука і Павла Рябікіна на посаду міністра інфраструктури були озвучені на засіданні так званої "стратегічної сімки" на Банковій, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Яценюк промовчав на засіданні, але в коридорі, вже після закінчення сказав "Хєр вам, а не Ковальчук!", – розповів один із учасників зустрічі в коментарі виданню.
Співрозмовники у "Народному фронті" і БПП розповідають, що у президентської і прем'єрської команд є "право вето" на кандидатів у Кабмін.

Співрозмовники у БПП вважають, що Яценюк блокуватиме призначення як Ковальчука, так само, які Рябікіна.

"Ковальчук непростий, це головний біль для Яценюка, бо він публічно буде не погоджуватися з прем’єром, а Арсеній в Кабміні звик класти ноги на сусіднє крісло", – вважає співрозмовник видання у БПП.

Кандидатуру Рябікіна прем'єрська команда може відхиляти тому, що людей Яценюка поступово витіснили з ключових посад у Мінінфраструктури, і він може використати ситуацію, для поновлення свого впливу на цю сферу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада