«Газпром-Медіа» відключив в Криму свої телеканали: санкції зробили свою справу

Кримські телеглядачі залишилися без 14 каналів: надання послуг призупинено
Depo.Влада
14 січня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua
«Газпром-Медіа» відключив в Криму свої телеканали: санкції зробили свою справу
«Газпром-Медіа» відключив в Криму свої телеканали: санкції зробили свою справу

Про те, що телеканали відключені через небажання компанії «Газпром-Медиа» потрапити під санкції, розповів «Инсайдер» з посиланням на прес-службу провайдера цифрового ТБ SevStar, передає depo.ua.

«З 1 січня 2015 року в Криму були відключені канали:«Ретро», «Здоровое ТВ», «Премьера», «Киноклуб», «Кинохит», «Кино союз», «НТВ + Теннис», «НТВ + Наш футбол», «НТВ + Спорт +», «Кино +», «Наше новое Кино», «Кто есть Кто», «Спас», «HD Fashion», - повідомляє провайдер, і підкреслює, що призупинити надання послуг в Криму компанія «Газпром-Медіа» вирішила в грудні 2014 року.

Як повідомляв depo.ua, 18 грудня Євросоюз опублікував нові економічні санкції проти Криму. Санкції передбачають заборону інвестицій до Криму, покупку нерухомості або фінансування кримських компаній.

Крім того, туристичні оператори ЄС більше не зможуть запропонувати туристичні послуги в Криму, а європейські круїзні судна не зможуть зупинятися в портах півострова.

Також ЄС заборонив експортувати певні товари і технології кримським компаніям або для використання в Криму. Всього в списку санкцій близько 200 найменувань товарів.

Заборона стосується транспортної, телекомунікаційної та енергетичної галузей, пошуку, розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.