«Це «ставленик» Королевської», - «казаки» на відео вимагали відставки Плотницького

Російські «казаки», що контролюють кілька міст Луганщини вимагали відставки голови самопроголошеної Луганської народної республіки Ігоря Плотницького, звинувативши його в крадіжці і проведенні «виборів» за допомогою шантажу
Depo.Влада
30 грудня 2014 10:41
ФОТО: depo.ua
«Це «ставленик» Королевської», - «казаки» на відео вимагали відставки Плотницького
«Це «ставленик» Королевської», - «казаки» на відео вимагали відставки Плотницького

Претензії до ватажка «ЛНР», не вибираючи слів, озвучив на відео командувач так званої «Казачої національної гвардії» Павло Дремов, звертаючись до «світової громадськості» і особисто до президента РФ Володимира Путіна, передає depo.ua

«Ваші «ставленики» - пан Плотницкий, крадуть кожен день залізничні ешелони з вугіллям. Особисто я сьогодні нарахував 164. На всі є документи, що підтверджують це», - заявив він.

Головний «казак» поставив риторичне запитання, «до яких пір якісь плотницькі, якісь жиди незрозумілі будуть нас обкрадати?».

«Я розповім, хто такий Плотницкий - це «ставленик»  Наталії Королевської (народного депутата від Опозиційного блоку, - ред.). Зараз в ОДА заходять люди Єфремова (глави фракції Партії регіонів у парламенті VII скликання, - ред.) ... Заради цього ми вмирали!», - вигукнув Дремов.

Він зазначив, що «з 10 так званих «гумконвоїв» до народу дійшов один».

За словами «казака», під час так званих виборів 2 листопада, людей шантажували соціальною допомогою.

«Я розповім як пройшли ці вибори. Досить брехати, ми вийшли за свободу, ми вільний народ! Плотницький заявив, що казаки - бандити. Ви - злодій! Злодій народної довіри! Ви ввели соціальні картки: не прийдете на вибори, не отримаєте пенсії... Такого шантажу не було ніде в світі, такого не було навіть у «фашистської Україні». Ми вимагаємо вашої відставки. І за нами підніметься вся Луганська область», - заявив «командувач Казачої національної гвардії».

Відомо, що «казаки» Дремова контролюють кілька поселень, в тому числі Стаханов.

Як повідомляв depo.ua, криваві міжусобиці серед «казаків» і бойовиків «ЛНР» відбуваються давно і постійно.