Крайній олігарх Савіка Шустера

Єдиним українським олігархом, на якого не працював Савік Шустер, до останнього часу залишався Ігор Коломойський
Крайній олігарх Савіка Шустера
Крайній олігарх Савіка Шустера

За свою десятирічну кар'єру ведучого ток-шоу в Україні Савік Шустер встиг попрацювати мало не з усіма українськими олігархам. У калейдоскопі телеканалів, які змінював Савік Михайлович, були медіа Дмитра Фірташа, Віктора Пінчука, Ріната Ахмєтова. До того ж Шустер встиг попрацювати на благо режиму Януковича та його сателітів на "Першому Національному" та телеканал "112", який пов'язаний з екс-міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком.

Змінюючи канали як рукавички, Шустер навіть встиг попрацювати на одному й тому ж каналі двічі. Проте у нього якось не зросталося з "плюсами" Ігоря Коломойського. З вчорашнього дня цієї прогалини в біографії Шустера більше не існує. Бінго!

Останній олігарх Савіка Шустера - фото 1

Варто нагадати деякі кар'єрні кроки Шустера. Після міграції з Росії у вересні 2005 року Шустер запустив перше в Україні ток-шоу "Свобода слова" на телеканалі "ICTV" Віктора Пінчука. Працював там дуже завзято - новий формат та флер відомого медійного персонажа зіграв своє.  

Останній олігарх Савіка Шустера - фото 2

Через два роки, у 2007-му, Шустер отримав пропозицію, від якої не міг відмовитися, і перейшов на телеканал "Інтер", підконтрольний на той час Валерію Хорошковському, який активно брав участь в газовому бізнесі "РосУкрЕнерго" і був партнером Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна. Справа йшла дуже непогано, і в 2009 році Савік Шустер відкрив свій продакшн - "Савік Шустер Студія".

Останній олігарх Савіка Шустера - фото 3

Потім був Рінат Ахметов. З 2008 по 2011 рік Шустер вів свою програму на телеканалі "Україна". Після чого опинився на державному "Першому національному каналі", який напряму контролювався з Адміністрації Президента. На кого тут працював Савік? Здається, зрозуміло...

Робота на Президента продовжилася у 2013 році, коли Шустер повернувся на "Інтер", підконтрольний тодішньому голові АП Сергію Льовочкіну. Проте протримався він там рік і по завершенні Майдану швидко перефарбувався, почавши працювати на "Першому національному каналі" спільно з каналом "24" Андрія Садового. Але, подейкують, що тоді Шустера не влаштувало відносно невелике фінансування, і він проміняв "Перший національний" на канал "112", паралельно транслюючи своє ток-шоу на каналі "24".

І нарешті -  канал "1 + 1". Знаючи авторитарний характер Ігоря Валерійовича, Шустер, схоже, буде по повній програмі обслуговувати "опозиційні" інтереси дніпропетровського олігарха. Втім, оцінюючи трудову біографію Шустера, йому не звикати. Коломойський, який останнім часом знаходиться в контрах з президентом, явно налаштований на те, щоб качати ситуацію. Тому, зважаючи на популярність Шустера і могутній медіа-ресурс Коломойського, цей тандем явно працюватиме на те, щоб добити і так слабку довіру людей до влади. Завтра - перший ефір. Чекаємо на візит знаменитої "шустерівської телеприправи" скривдженого Олега Ляшка...

Мітки Шустер