"Автомайдан" та інші активісти бойкотуватимуть переатестацію в Нацполіції

Активісти громадських організацій "Автомайдан", "Комбат.ua" та "Народний тил" виходять з процесу переатестації у Національній поліції та відмовляються відповідати за його подальший перебіг
Depo.Влада
6 червня 2016 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це активісти та екс-члени атестаційних комісій Павло Кащук, Роман Сініцин, Євген Голубенко, Олег Пушак та Катерина Бутко заявили під час прес-конференції 6 червня, передає depo.ua.

За їхніми словами, недоліки процесу переатестації виявили одразу після його початку, про що було повідомлено відповідні органи. Після завершення переатестації у п’яти регіонах відбулася перерва, під час якої мали усунути вказані недоліки.

"Серед недоліків – заочна форма переатестації та невелика кількість часу на цей процес… Паузу взяли на понад місяць, але після того як атестація поновилася ми побачили, що контроль над процесом взяли представники МВС та "старої гвардії", – повідомили вони.

За словами активістів, більшість у комісіях отримали представники міністерства. Також в МВС замість Рекрутингового центру Нацполіції почали організовувати відбір представників громадських організацій для участі у комісіях.

"Таким чином організовано комісію, яка атестувала у Києві керівний склад поліції областей", – додали активісти.

Серед інших проблем вони зазначили низький відсоток звільнень зі підсумками процесу.

"Відсоток звільнень і так був малим, а зараз він критично малий. В одній з областей з 28 осіб керівного складу звільнили одного", – зазначив Сініцин.

Активісти заявили про вихід з процесу, який, за їхніми словами, "перетворюється на показуху".

Нагадаємо, що

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада