"Антипопулісти" закликали повністю перекрити адмінкордон із Кримом

Міжфракційне депутатське об’єднання "Антипопулісти" вважає за потрібне в односторонньому порядку на певний період часу повністю перекрити адміністративний кордон із окупованим півостровом
Depo.Влада
11 серпня 2016 13:31
ФОТО: depo.ua

Такий заклик  до влади пов'язаний  із загостренням в українсько-російських відносинах через начебто затримання співробітниками ФСБ на території анексованої Росією Автономної Республіки Крим фейкової української ДРГ, повідомляє depo.ua.

Головна мотивація – для уникнення в подальшому провокацій з російської сторони.

МФО "Антипопулісти"  занепокоєні долею громадянина України Євгена Панова, якого російська репресивна машина вже звинуватила в організації і плануванні терористичних атак.

"Тому ми закликаємо всіх українських громадян утриматися від поїздок до Криму, а тих, хто вже перебуває на кримській території, негайно повернутися на материкову Україну. Адже в умовах, що склалися, українська держава не зможе гарантувати безпеку своїм громадянам на території анексованої Росією Автономної Республіки Крим, які в будь-який момент можуть стати об’єктами чергових російських провокацій.

Нагадаємо, 10 серпня у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.  У ФСБ стверджували, що  в ніч на 7 серпня в районі міста Армянськ виявлена група диверсантів, а потім ліквідована "агентурна мережа" ГУР Міноборони України. Крім того, у ФСБ заявили, що в ніч на 8 серпня спецпідрозділами Міністерства оборони України нібито були здійснені ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, які запобігли російські силові підрозділи.

Президент Російської Федерації Володимир Путін звинуватив Україну в терорі. У відповідь на це президент України Петро Порошенко заявив, що ці закиди лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі. 

Російські правоохоронці заявили про затримання семи "диверсантів". Однак РосТБ показало тільки одного затриманого - 39-річного запоріжця Євгена Панова. Його брат Ігор Котелянець заявив, що чоловіка викрали у Запорізькій області та відвезли у Крим.