ЗМІ: В квітні Греція не отримає кредитний транш від ЄС

Євросоюз імовірно не надасть кредитний транш для оздоровлення економіки Греції до кінця квітня 2015 року, як було заплановано раніше
Depo.Гроші
15 квітня 2015 06:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомила в середу, 15 квітня, газета Süddeutsche Zeitung, на зустрічі міністрів фінансів країн єврозони 24 квітня в Ризі прийняття позитивного рішення про видачу грошей Афінам виглядає "просто нереальним", передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Єврокомісія також підтвердила виданню Handelsblatt, що за підсумками ризьких нарад грецька сторона не може розраховувати на отримання необхідного кредиту.

Причиною чергової затримки траншу послужила неготовність грецької влади розпочати реформи пенсійного страхування та ринку праці. Як пише Süddeutsche Zeitung з посиланням на високопоставленого представника єврозони, прийняття Грецією конкретної програми реформ до 24 квітня "повністю виключено".

Раніше уряд Греції письмово погодився представити в ЄС до кінця квітня план необхідних економічних реформ. Це було умовою для надання решти 15 мільярдів євро з поточного пакету фінансової допомоги. У разі невиконання Грецією зобов'язань міжнародні переговори з надання економічної підтримки країні можуть завершитися провалом.

Тим часом Європейський центробанк (ЄЦБ) готовий і далі виділяти гроші на підтримку грецької банківської системи. За інформацією агентства Reuters, ЄЦБ підвищив суму фінансової допомоги банкам Греції на 800 мільйонів євро і довів загальну суму виділених коштів до 74 мільярдів євро.

 

Мітки: