ЗМІ: Шуфрич підтвердив інформацію про купівлю Київського річпорту

Нардеп Нестор Шуфрич підтвердив інформацію про те, що будівля Київського річвокзалу належить компанії, пов’язаній з ним та Бродським
Depo.Гроші
20 січня 2016 05:49
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби політика, надісланому "Українській правді", передає depo.ua.

"Нестор Шуфрич підтвердив, що на вторинному ринку компаніями, які мають відношення до його сім'ї, були придбані акції Київського річкового порту", - сказано в заяві.

"Сьогодні ці активи передані в управління для подальшого освоєння інвестицій та розвитку. У разі реалізації інвестиційного проекту буде забезпечено від 500 до 1000 робочих місць", - зазначили у прес-службі.

"Наголошуємо, що одним з основних принципів інвестиційної діяльності компаній, що мають відношення до сім'ї Шуфричів, є неучасть у первинній приватизації держкомпаній, а придбання активів саме на вторинному ринку, що мало місце у випадку з Київським річпортом, і будівництво нових об'єктів "з нуля", - сказано у заяві .

Раніше повідомлялося, що відповідно до розслідування програми "Схеми", приміщення Київського річкового вокзалу належить компанії, пов’язаній з колишнім головою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським і народним депутатом від "Опозиційного блоку" Нестором Шуфричем.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші