Взимку Україна може залишитися без електроенергії

Експерти прогнозують високу ймовірність перебоїв з постачанням електроенергії в осінньо-зимовий період 2014/2015 року. Стурбованість викликана конфліктом, пов'язаним з розподілом сфер впливу на енергоринку, який почав набирати оберти в останній місяць
Depo.Гроші
10 вересня 2014 16:36
ФОТО: depo.ua
Взимку Україна може залишитися без електроенергії
Взимку Україна може залишитися без електроенергії

Як раніше повідомляли ЗМІ, слідчим управлінням внутрішніх справ у Харківській області ведеться слідство за фактами розкрадання коштів ПАТ «Центренерго». Чергова спроба банкрутства стратегічного підприємства «Центренерго» привернула увагу силовиків.

«Донецькі» змогли перегрупуватися і контролюють більшу частину фінансових потоків в енергетиці. На ринку вже почав формуватися новий ключовий гравець-монополіст фірма «ТехНова» Анатолія Шкрібляка та його молодшого партнера Олександра Штіпельмана. Вони контролюють Дарницьку ТЕЦ, Житомирський завод хімволокна, ПАТ «Укрпроменерго», Чернігівську ТЕЦ, «Сумитеплоенерго», «Черкаське хімволокно», Черкаську ТЕЦ. Зараз вони тиснуть і намагаються забрати під себе «Центренерго» спільно зі Ставицьким і Коземко», - повідомило сайту ГолосUA  джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

Виконуючий обов'язки гендиректора ПАТ «Центренерго» Юрій Головачов працював в ПАТ «Київенерго» та компанії Анатолія Шкрібляка ПАТ «Київенергоремонт». Пов'язаний з Костянтином Панченком та ТОВ «Пожтехніка», ТОВ «Промбудсхід», ТОВ «Уніхімтек-Україна» - постачальниками ПАТ «Центренерго», що фігурують у кримінальних справах за фактами розкрадання коштів з даної державної компанії.