ЖК «Совські ставки» - найкраща пропозиція в Солом'янському районі

ЖК «Совські ставки» - це ідеальне житло для тих, хто цінує екологію і власний час. Вирішивши купити однокімнатну квартиру в цьому комплексі, ви отримаєте можливість життя в зеленій зоні, у далині від галасливих, загазованих районів, і при цьому будете у швидкій транспортній доступності від центру міста
Depo.Гроші
21 листопада 2014 13:48
ФОТО: depo.ua
ЖК «Совські ставки» - найкраща пропозиція в Солом
ЖК «Совські ставки» - найкраща пропозиція в Солом'янському районі

«Совські ставки» розташовані в Солом'янському районі, неподалік від швидкісного Червонозоряного проспекту. У 15 хвилинах ходьби розташоване метро «Деміївська». Комплекс має свою огороджену територію, з чудовою інфраструктурою і надійною охороною.

Однокімнатні квартири (м. «Деміївська») в «Совських ставках» - кращий вибір для тих, кому потрібна бюджетна нерухомість у новобудові, а також можливість розстрочки без додаткових переплат. Зробивши перший внесок 30%, ви зможете виплачувати суму протягом 3 років. Також забудовник проводить активну акційну політику, регулярно роблячи знижки та спеціальні пропозиції.

Квартири в «Совських ставках» мають сучасні, зручні планування, представлені в безлічі варіантів і квадратур. Раціональне використання площі дозволяє заощадити на даремних квадратних метрах, не втрачаючи в комфорті і вільному просторі. Цілодобова охорона комплексу робить життя на його території повністю безпечним. Додаткову надійність забезпечує система відеоспостереження.

Інфраструктура «Совських ставків» представлена спортивним клубом, банківським офісом, супемаркетом, паркінгом, аптекою, власним дитячим садком і школою раннього розвитку.

Ще одна причина купити однокімнатну квартиру в цьому комплексі - наявність власної котельні. Варто також відзначити наявність консьєрж-сервісу і можливість швидко дістатися від паркінгу до своєї квартири на одному з кількох ліфтів.

Однокімнатні квартири біля м. «Деміївська» в «Совських ставках» - це можливість дихати чистим повітрям, не розтрачувати своє життя на дорогу і насолоджуватися затишком і комфортом сучасного житла.