Залізничники погрожують оголосити страйк

Рада Профспілки залізничників і транспортних будівельників звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням захистити багатотисячний колектив від звинувачень у корупції. Інакше працівники «Укрзалізниці» загрожують оголосити страйк
Depo.Гроші
28 листопада 2014 15:59
ФОТО: depo.ua
Залізничники погрожують оголосити страйк
Залізничники погрожують оголосити страйк

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на відкритий лист профспілки голові держави.

Залізничники просять Порошенка вплинути на правоохоронні та контролюючі органи, які «безпідставними» звинуваченнями і постійними перевірками дестабілізують роботу залізничної галузі і створюють напругу у трудовому колективі.

У листі наголошується, що Держфінінспекція України не виявила жодних порушень законодавства щодо здійснення державних закупівель для залізничної галузі, не виявлені і факти поставки запчастин та виконання робіт за завищеними цінами.

Залізничники стверджують, що не отримували акту недавньої перевірки «Укрзалізниці».

Крім того, на думку профспілкової організації, дестабілізує роботу залізничної галузі керівництво та працівники Антимонопольного комітету України, які своїми рішеннями щодо призупинення послуг з проведення незалежної оцінки майна «Укрзалізниці» та закупівлі вугілля.

Залізничники з метою захисту та відстоювання інтересів галузі готові до більш радикальних заходів, а саме - до оголошення безстрокового загальнонаціонального страйку.

Як повідомляв ДеПо, у жовтні Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою провела 19 обшуків у Державній адміністрації залізничного транспорту України та вилучила понад 7 млн грн та 1 млн дол. готівкою