Російський завод "бобиків" призупиняє виробництво

Ульяновський автозавод (УАЗ) зупиняє конвеєр на місяць - з 31 грудня 2015 року по 31 січня 2016 року у зв'язку з новорічними святами та корпоративною відпусткою
Depo.Гроші
14 грудня 2015 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили на підприємстві, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"З 31 грудня по 11 січня триватимуть федеральні новорічні канікули, з 11 січня по 31 січня підприємство йде в корпоративну відпустку. Відвантаження автомобілів здійснюватиметься в звичайному режимі, припинення роботи конвеєра не вплине на виконання замовлень", - повідомили на заводі.

На підприємстві також додали, що протягом корпоративної відпустки заплановано виконати поточний ремонт обладнання і роботи з модернізації зварювального виробництва. 1 лютого УАЗ приступить до роботи в звичайному режимі.

Ульяновський автозавод спеціалізується на випуску повнопривідних легкових і комерційних автомобілів, а також мікроавтобусів. Виробнича потужність заводу становить 105 тисяч автомобілів на рік. З 2000 року підприємство входить до структури автомобільного концерну "Соллерс".

Нагадаємо, через кризу найбільший російський виробник легкових автомобілів "АвтоВАЗ" планує перевести персонал на 4-денний робочий тиждень на півроку, аби не вдаватися до скорочень.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.