Яценюк заохотив 63-х підлеглих Авакова зарплатою в 30 тис. гривень

Кабмін у суботу, 4 квітня, має прийняти рішення про призначення слідчим, які розслідують особливо важливі справи, зарплати у розмірі 30 тисяч гривень
Depo.Гроші
4 квітня 2015 10:53
ФОТО: depo.ua

Про це під час виїзного засідання уряду в академії МВС заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Уряд сьогодні розгляне питання щодо встановлення для слідчих з особливо важливих справ МВС заробітних плат у розмірі 30 тисяч гривень для кожного слідчого, який розслідує найбільш складні і найбільш резонансні справи", - сказав Яценюк.

За його словами, це дасть можливість слідчим ефективно працювати, дасть можливість розкривати кримінальні справи та побороти корупцію у системі органів внутрішніх справ.

Пізніше Яценюк заявив, що 63 слідчих головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ з сьогоднішнього дня будуть отримувати по 30 тис. грн заробітної плати. 

Як відомо, станом на сьогодні 30 тис. гривень це приблизно $1200.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні уряду 4 квітня планується розглянути блок питань, пов'язаних з діяльністю МВС. Зокрема, планується розглянути закон про національну поліцію та два закони, які регулюватимуть діяльність МВС і "нову європейську якість правоохоронної системи країни".