За рік Україна закупить 2 тис. одиниць військової техніки, у тому числі літаки

Впродовж 2015 року Міністерство оборони України закупить 89 засобів ураження і 2 тис. зразків іншої військової техніки
Depo.Гроші
13 лютого 2015 15:58
ФОТО: depo.ua
За рік Україна закупить 2 тис. одиниць військової техніки, у тому числі літаки
За рік Україна закупить 2 тис. одиниць військової техніки, у тому числі літаки

Про це повідомив заступник міністра оборони України Петро Мехед, передає «Укрінформ».

«Згідно оборонному замовленню на 2015 рік, планується поставити на озброєння близько 89 засобів ураження, 66 основних і близько 2 тис. зразків техніки», - сказав він.

Зокрема, мають бути закуплені автоматизований комплекс радіоперешкод, десантно-транспортний вертоліт Мі-8, бойовий та навчально-бойовий літак СУ-27, пістолети та штурмові гвинтівки виробництва заводу «Форт», військово-транспортноий літак АН-70.

«Крім того, Міноборони уклало договір на закупівлю безпілотних авіаційних комплексів, радіолокаційних станцій протибатарейної боротьби, радіолокаторів дії ближнього бачення, приладів нічного бачення, протитанкових керованих ракет і керованих пострілів», - додав Мехед.

За його словами, Міністерство оборони в цілому завершило роботу над стратегічним оборонним бюлетенем. Документ затверджений центральними органами виконавчої влади і представлений у Міністерство юстиції для проведення правової експертизи.

Водночас за словами заступника міністра, військова доктрина, держпрограми розвитку Збройних сил України, озброєнь і військової техніки поки ще знаходяться у стадії розробки.

Як повідомляв depo.ua, в поточному році вперше в історії незалежної України оборонний бюджет становить 5% ВВП, або 90 млрд грн.