За фінансовим майданом стоїть людина Яценюка, - ЗМІ

Серед головних двигунів "фінансового майдану" радник Арсена Авакова, депутат від "Народного фронту" Євген Дейдей. У всякому разі, намет, де активісти "фінмайдана" збирають підписи - це приймальня депутата від "Народного фронту" Дейдея
Depo.Гроші
21 травня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
За фінансовим майданом стоїть людина Яценюка, - ЗМІ
За фінансовим майданом стоїть людина Яценюка, - ЗМІ

Про це пише "Ділова столиця" в статті "Навіщо Яценюк просить "фінансовий майдан" пікетувати Кабмін".

Видання нагадує, що про Дейдея багато писалося, коли він зник в зоні АТО, тоді у багатьох виникла маса питань з приводу версій зникнення. Депутат тоді швидко знайшовся і розповів історію про напад бойовиків на автомобіль батальйону "Київ-1".

Також, за інформацією видання, "Дейдей добре відомий в Одеській області. Його батько був депутатом Ренійської міськради, за часів Януковича йому та синові "шили" кримінал. Молодшому нібито за співучасть у розбійних нападах. На Майдані Дейдей-молодший був сотником сьомої сотні Самооборони. Дуже хороша біографія для нинішніх часів. От тільки незрозуміло, навіщо йому зберігати "фінансовий майдан" в мобілізованому стані? Тим паче, що мітингувальники явно не завжди підконтрольні. Та й курс став розсудливим".

"Можна не сумніватися, що "фінансовий майдан" будуть підтримувати в робочому стані досить довго. Це прекрасний інструмент в політичній боротьбі. Можна тисячу разів говорити про вкладників, але всі чудово розуміють, що вимоги "фінмайдана" неможливо втілити в життя. Те, що вони вимагають - це смерть для і так напівживий фінансової системи. І тут у "фінмайданівців" розрахунок простий: якщо парламент голосує за їхні ініціативи - президент буде змушений накласти вето. Якщо парламент не проголосує - вся провина буде на парламенті (фракції "Блоку Порошенко"). І це теж може влаштовувати "Народний фронт". І валютні боржники тут ні при чому", - зазначає видання.

Нагадаємо, "фінансовий майдан" сьогодні в черговий раз заблокував вулицю Грушевського і не випускав депутатів з Ради. Потім несподівано став пікетувати Кабмін. Протестувальники вимагає від депутатів прийняти закон, який передбачає перерахунок валютних кредитів за курсом 5.