Євробанки виділять 176 мільйонів євро на покращення безпеки руху в Україні

Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку виділять 176 млн євро на новий проект з підвищення рівня обізнаності громадян щодо безпеки руху в Україні

Про це повідомив голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон, інформує Depo.ua з посиланням на "Уніан".

"Я з приємністю повідомляю про початок в Україні нового проекту, спрямованого на подальше підвищення рівня обізнаності громадян щодо питань безпеки руху. Для ЄІБ це флагманський проект у регіоні, адже за обсягом інвестицій він найбільший – 176 млн євро. З них Європейський інвестиційний банк виділяє 75 мільйонів євро, решта коштів надійдуть від нашого партнера ЄБРР. Проект буде реалізований у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі – саме ці міста були обраними серед перших на підставі статистки ДТП і готовності інвестувати у покращення безпеки дорожнього руху", – повідомив він.

Коментуючи результати кампанії "Не жени, Україно!" на місцевому рівні, Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що "Україна рухається у правильному напрямку в контексті покращення безпеки руху, але на сьогодні ми ще маємо багато чого змінити".

Він наголосив, що кампанія дуже важлива для місцевих органів влади не лише у Львівській області, а в інших регіонах.

"Ми хочемо донести до суспільства думку, що покращення безпеки руху потребує зусиль, як Уряду так і громадян. Є те, що може зробити влада, а є те, що можуть змінити учасники руху (як водії так і пішоходи). Ми хочемо нагадати українцям, що перевищення швидкості має наслідки і ця швидкість вбиває", – додав голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, 10 грудня стало відомо, що у міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонують встановити протизасліплюючі екрани на трасах України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна