Яценюк: Україна поставила на окупований Донбас газу і електроенергії на $1 млрд

Український уряд уже витратив 1 млрд дол. на постачання газу і електроенергії в окуповані райони Донецької і Луганської областей
Depo.Гроші
16 квітня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання національної тристоронньої соціально-економічної ради заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Може, хтось забув про те, що ми не отримуємо жодної копійки податків з Донецька та Луганська. За те пенсії платили 15 млрд грн... Може, хтось забув, що ми вже витратили 1 млрд як пряму допомогу для тимчасово переміщених осіб, просто пряма допомога кожна сім'я 2400 грн, а їх десь треба взяти. Може хтось забув, що ми витратили 1 млрд дол. США на постачання газу і електроенергії на територію Донецька і Луганська, а назад отримали нуль", - сказав голова уряду, додавши, що українська влада робить це, "щоб люди не замерзли".

Як повідомляв depo.ua, за даними міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, заборгованість споживачів зони проведення АТО за поставлений природний газ в період з вересня 2014 року по березень 2015 становить близько 9 млрд грн.