Яценюк розповів, як "правильно" керувати держкомпаніями

В Україні було створено номінаційний комітет з призначення керівників держкомпаній, який вже призначив 277 ефективних керівників підприємств
Depo.Гроші
16 лютого 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це під час звіту у парламенті заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Окремо хотів би зупинитися на питання управління об'єктами держвласності і подякувати парламенту за прийняття закону, який дає можливість розпочати прозору приватизацію. Минулого року була заблокована процедура приватизації ОПЗ, бо було зрозуміло, що ніякий не приватний інвестор,  а місцевий олігарх один чи другий прийде купить 5%  і таким чином віджене реальних іноземних інвесторів від приватизації об'єктів держвласності", -  сказав Яценюк. 

"Другий блок стосується управління тих об'єктів, які не можуть бути приватизовані, але де необхідна зміна системи менеджменту і системи управління таких компаній", -  сказав він

За його словами, минулого року за допомогою західних партнерів була оприлюднена публічна звітність 100 найбільших українських держкомпаній.

Також Яценюк відзвітував про створення номінаційного комітету з призначення керівників держкомпаній.  

"Через цей комітет було призначено 277 керівників компаній. Мета створення - ані уряд, ні міністри, ані політики не повинні мати відношення до призначення державних керівників і управління об'єктами держвласністі. Завдання -  створення незалежного номінаційного комітету, де п'ять осіб мають бути незалежними. Прозорий конкурс і призначення таких керівників з конкретними завданнями для такого керівника", -  сказав він.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші