Яценюк запропонував пустити з молотка 1200 стратегічних підприємств

Уряд направить до парламенту законопроект про виключення 1200 підприємств зі списку стратегічних об'єктів, що не підлягають приватизації для подальшого продажу їх на світових біржах
Depo.Гроші
9 грудня 2014 14:56
ФОТО: depo.ua
Яценюк запропонував пустити з молотка 1200 стратегічних підприємств
Яценюк запропонував пустити з молотка 1200 стратегічних підприємств

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, презентуючи проект Програми дій уряду, передає «Укрінформ».

«До парламенту направляється закон про перелік об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Якщо зараз у нас близько 1500 об'єктів, що не підлягають приватизації, а це означає - що підлягають розкраданню, то ми пропонуємо виключити з цього переліку 1200 об'єктів», - сказав голова уряду.

Згідно з законопроектом, терміни приватизації будуть визначатися з урахуванням найкращої економічної ситуації для продажу та залучення найбільш ефективних інвесторів. Буде запроваджено механізм міжнародного аудиту, передбачено продаж пакетів державних акцій на міжнародних біржах і на конкурсах за принципом аукціону.

«Штучні обмеження, які включалися при проведенні приватизації і не допускали реальних інвесторів до участі в приватизації, знімуться цілком. Дав більшу ціну - ліцитатор молоточком стукнув - гроші пішли в бюджет», - сказав Яценюк.

Як повідомляв ДеПо, ще до кінця поточного року Кабмін запланував продати цілий ряд великих підприємств.