Яценюк звернувся до народу з приводу віялових відключень світла

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наказав не освітлювати центральні вулиці міст, рекламу та державні будівлі через брак електрики і пообіцяв зробити все, щоб зменшити кількість віялових відключень
Depo.Гроші
19 грудня 2014 18:08
ФОТО: depo.ua
Яценюк звернувся до народу з приводу віялових відключень світла
Яценюк звернувся до народу з приводу віялових відключень світла

Відповідну заяву голови уряду транслювали українські телеканали, передає depo.ua.

«Я зроблю все, щоб до Нового року зменшити кількість віялових відключень. Ситуація складна, є технічні проблеми на цілому ряді блоків. Я дуже прошу всіх поставитися з розумінням до цієї складної ситуації», - сказав прем'єр.

При цьому він вимагав економити електрику.

«Окремо вимагаю від міністерства енергетики та органів місцевої влади не освітлювати рекламу, державні будівлі, центральні вулиці у той момент, коли деякі регіони у темряві», - сказав прем'єр.

Він заявив, що дав доручення міністерству невідкладно застосувати заходи по скороченню віялових відключень, щодо забезпечення імпорту електроенергії на прозорих умовах, без посередників.

«У тому числі - вжити заходів для рівноцінного відключення всіх територій України, які непідконтрольні українській владі. Всі мають бути у рівних умовах», - сказав він.

Яценюк додав, що споживачам мають повідомити про графіки відключень.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні в Міненерго підрахували, що віялові відключення електрики в Україні триватимуть як мінімум до кінця зими.