Яценюк оголосив Росії "юридичну війну"

Росія виявилася єдиною країною, яка не взяла участь у голосуванні про реструктуризацію українського боргу
Depo.Гроші
15 жовтня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Тобто відбулася подія, яку ми очікували - українські кредитори прийняли рішення щодо списання 3 млрд доларів боргу. Як очікувалось, єдина країна, яка не взяла участь у голосуванні - є така цікава країна, вона називається Російська Федерація", - заявив Яценюк.

"І 3 млрд доларів, які Росія повинна реструктризувати і так само частково списати, залишались невирішеними. 29 жовтня ми пропонуємо Росії ще раз прийняти для себе рішення - так вони хочуть отримувати ті умови, які ми запропонували кредиторам, чи вони вважають, що вони унікальні. Якщо вони вважають, що вони унікальні, ми готові до судового розгляду справи", - сказав голова уряду.

Він також нагадав, що Україна подала проти Росії кілька позовів. 

"Два - в ЄСПЛ і дата щодо прийняття від Росії пояснень щодо цих судових спорів призначена на 1 січня 2016 року. І ми закликаємо Росію не зволікати і не звертатися до суду, як вони це вже робили з проханням щодо перенесення термінів справи. Окремо у нас йде низка комерційних арбітражних спорів проти Росії. В тому числі і держкомпанії, які втратили майно в результаті російської агресії в Криму і на Донбасі, подають позови проти Росії. Тому ми готові до, в тому числі, юридичної війни з Росією", - резюмував Яценюк.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua