Яценюк хоче добити "Газпром": Розпочато антимонопольне розслідування

Прем'єр Арсеній Яценюк попросив Антимонопольний комітет України (АМКУ) почати розслідування проти російського газового монополіста, компанії «Газпром»
Depo.Гроші
22 квітня 2015 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну, передає depo.ua.

"Уряд України звертається до Антимонопольного комітету почати антимонопольне розслідування проти російської компанії "Газпром", яка діє на дискримінаційних, фактично на неконкурентних умовах і завдає шкоди українській економіці", - заявив Яценюк.

Він додав, що нещодавно завершив розгляд матеріалів із зазначеного питання, які були надані Міністерством юстиції, Міністерством енергетики та вугільної промисловості та АМКУ.

"Ми також звернемося до наших партнерів з Європейського союзу, щоб спільно провести це розслідування і встановити факт монополізму російської компанії ВАТ" Газпром "не тільки в Європейському союзі, але і в Україні", - підкреслив український прем'єр.

Нагадаємо, "Нафтогаз" очікує, що за підсумками розгляду претензій Єврокомісії до російського "Газпрому" буде розблоковано віртуальний реверс газу в Україну.

22 квітня Європейська комісія повідомила "Газпром" про претензії, пов'язані зі зловживанням домінуючим становищем компанії на європейському ринку газу.