Яценюк домовився відновлювати Донбас на європейські гроші

Європейський інвестиційний банк планує надати Україні 200 млн євро на інфраструктурні проекти та 400 млн євро на підтримку малого і середнього бізнесу
Depo.Гроші
22 грудня 2014 13:22
ФОТО: depo.ua
Яценюк домовився відновлювати Донбас на європейські гроші
Яценюк домовився відновлювати Донбас на європейські гроші

Документи про надання кредитів підписали в Кабінеті міністрів України у присутності прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та віце-президента Європейського інвестиційного банку Ласло Баранья, передає depo.ua з посиланням на «Радіо Свобода».

«Угода про виділення позики в 400 млн євро, яку ми сьогодні підписали, передбачає підтримку малих і середніх підприємств та компаній із середнім рівнем капіталізації і сприятиме розвитку приватного сектора України», - сказав Баранья.

За словами віце-президента ЄІБ, кошти другого кредиту будуть використані на відновлення інфраструктури регіонів, що постраждали під час бойових дій на сході України.

Раніше depo.ua повідомляв, що кредит в 150 млн євро на цей проект виділив Європейський інвестиційний банк (ЄІБ). Відповідну угоду Яценюк і президент ЄІБ Вернер Хойер підписали 1 грудня в Києві. Також повідомлялося, що Рада директорів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) затвердила кредит для України на суму в мільярд євро.