Яценюк чекає від "Укрнафти" 1,8 млрд грн дивідендів до кінця року

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк очікує, що "Укрнафта" виконає до кінця року свої зобов'язання і сплатить державі 1,8 мільярда гривень дивідендів
Depo.Гроші
25 грудня 2015 05:58
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в парламенті під час розгляду проекту державного бюджету на 2016 рік, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Я мав зустріч з керівником і попередив його про те, що невиконання зобов'язань, які він особисто підписав при призначенні на цю посаду, тягне за собою звільнення з посади і штрафні санкції", - заявив голова уряду.

"Я очікую, що компанія до кінця поточного року сплатить 1,8 млрд гривень", - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, в серпні 2015 року "Укрнафта" підписала з ДФС угоду про реструктуризацію боргу під 36% річних.

У жовтні глава ДФС Роман Насіров повідомив про розірвання угоди про реструктуризацію боргу "Укрнафти".

22 жовтня керівництво та представники "Укрнафти" не прийшли на розширену колегію щодо вирішення проблем стосовно податкової заборгованості компанії.

Після цього ДФС описала майно, включаючи нерухомість, газопереробні заводи, свердловини і товарну продукцію компанії "Укрнафта" на суму 9,278 млрд гривень в рамках стягнення заборгованості за податковими зобов'язаннями.

Раніше також повідомлялося, що в третьому кварталі 2015 року ПАО "Укрнафта" не в повному обсязі виконала свої податкові зобов’язання, недоплативши до бюджету 23,4 млн гривень.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша українська нафтодобувна компанія. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.