Яценюк анонсував появу в Україні Citіbank, Cargill та DuPont

Глава уряду Арсеній Яценюк розповів про американський бізнес в Україні та в яких секторах економіки розвиватиметься співпраця з США
Depo.Гроші
27 жовтня 2015 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав вчора на брифінгу у Кабінеті міністрів, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Який бізнес приїхав до України, хто представляє американський бізнес? У першу чергу, я б розпочав з того, що приїхало керівництво Citіbank. Citіbank - це елемент реального залучення американських інвестицій в українську економіку, адже там, де він є, там американський бізнес набагато швидше заходить інвестувати», - зазначив глава українського уряду.

За його словами, у дорожній карті із Citіbank було погоджено проведення конференції по залученню інвестицій в Україну і по тому, що кредитно-гарантійні установи країн великої двадцятки проведуть з нами зустріч з приводу збільшення обсягу інвестицій в українську економіку.

Прем'єр додав, що в Україну також прибули представники компаній Cargill та DuPont, які пов'язані із розвитком аграрного сектору, крім того, присутні представники NCH Capital Inc. - венчурного фонду, який вкладає кошти в українську економіку і буде надалі вкладати, якщо необхідно далі проводити реформи.

"Ваш приїзд для нас дуже важливий. Він важливий тим, що ви приїхали з американським бізнесом. І фактично це є продовженням нашої інвестиційної конференції у Сполучених Штатах Америки. І важливо, що наша розмова була дуже прагматична і дуже економічно сконцентрована", - підкреслив Яценюк, звертаючись до міністра торгівлі США Пенні Пріцкер.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші