Яресько призначила ревізора з соцвиплат, що шукатиме "мертві душі"

Банкір Андрій Рязанцев очолив управління верифікації та моніторингу виплат Міністерства фінансів України
Depo.Гроші
8 лютого 2016 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сторінці міністерства у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За інформацією Мінфіну, Рязанцев - фінансист із 20-річним стажем, очолював правління Idea Bank протягом 7 років, дворазовий володар звання "Банкір року", кандидат і майбутній доктор економічних наук Економічного університету у Вроцлаві.

"Бажаємо пану Андрію нових досягнень на посаді та успіхів у здійсненні міжнародних управлінських практик у процесі реформування країни", - наголошується в повідомленні.

Зазначимо, Міністерство фінансів України має намір провести аудит і верифікацію соціальних виплат та їх одержувачів для оптимізації системи соціального захисту та соціального забезпечення громадян.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, перевірка необхідна для виявлення зловживань, "мертвих душ" і невідповідностей критеріям отримання соціальної допомоги.

За оцінками Мінфіну, верифікація дозволить заощадити на витратах держбюджету 5 млрд грн, при цьому соціальна підтримка надаватиметься тільки тим особам, які реально її потребують, для чого міністерство планує перейти на систему адресних виплат соціальної допомоги.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші