Японія прокредитує Україну на $1,5 млрд

Японія виділила Україні 1,5 млрд дол. кредитної допомоги
Depo.Гроші
19 травня 2015 23:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента України.

Заступник глави АП України Валерій Чалий провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Японії Ясумасою Нагаміне, під час якої подякував японській стороні за масштабну фінансову допомогу Україні, зокрема виділення 1,5 мільярда доларів кредитної допомоги на реалізацію низки проектів на підтримку розвитку.

"Він також позитивно відзначив рішення уряду Японії про виділення Україні додаткової допомоги у розмірі 316,6 мільйонів доларів для стабілізації національної економіки та на підтримку реформ", - йдеться у повідомленні.

Сторони відзначили важливість подальшого розвитку двосторонніх відносин та обговорили стан реалізації домовленостей, досягнутих на найвищому рівні.

"У цьому контексті наголошувалося на важливості завершення країнами внутрішніх процедур, необхідних для набрання чинності угодою між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій від 5 лютого 2015 року", - зазначили в АП.

Чалий високо оцінив укладення наприкінці квітня цього року домовленості між урядами України та Японії про надання японською стороною 16,6 млн дол. для реалізації проектів з відновлення соціально-економічної інфраструктури постраждалих районів Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, у березні прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що Японія надасть Україні економічну допомогу в розмірі 1,5 млрд дол. на умовах досягнення Україною угоди з МВФ про економічні реформи.