Як Тимошенко хотіла у 2008 році зрадити українців з МВФ (ДОКУМЕНТ)

Під час перебування на посаді прем’єр-міністра Юлія Тимошенко обіцяла західним партнерам підвищити ціни на газ для населення для "забезпечення фінансової стабільності НАК "Нафтогаз-Україна"

Як Тимошенко хотіла у 2008 році зрадити…

Про це йдеться у Меморандумі з Міжнародним валютним фондом, підписаним у 2008 році Юлією Тимошенко та тодішнім міністром фінансів Віктором Пинзеником, передає depo.ua.

"Для того, щоб забезпечити тривалу базу для продовження здорового фінансування, а також впорядкувати фінансові стосунки НАК "Нафтогаз" з бюджетом , до кінця 2011 року ми зрівняємо ціни на газ внутрішнього видобутку та ціни на імпортований газ. Поступова реалізація цього процесу буде розпочата з грудня 2008 року. Таке рішення буде ухвалене у жовтні 2008 року. Паралельно до цього дотування цін на імпортний газ, що споживається тепловими комунальними підприємствами, буде скорочуватися шляхом щоквартального корегування тарифів і припинить своє існування до 1 липня 2010 року", - йшлося у 17 пункті меморандуму.

Тимошенко також передбачала створення законодавчої бази для деполітизації процесу тарифоутоврення.

Як Тимошенко хотіла у 2008 році зрадити українців з МВФ (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Як Тимошенко хотіла у 2008 році зрадити українців з МВФ (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Як Тимошенко хотіла у 2008 році зрадити українців з МВФ (ДОКУМЕНТ) - фото 3

При цьому уряд Тимошенко запевняв, що в країні "існує ефективна система соціального захисту, яка допоможе вразливим групам, які можуть зазнати негативного впливу від коригування економічної ситуації". Йшлося, зокрема, про дотації на оплату комунальних послуг і диференціації тарифів залежно від рівня споживання.

Нагадаємо, про цей меморандум сьогодні в парламенті Юлії Тимошенко нагадав голова фракції БПП Ігор Гринів. Але вона відкинула звинувачення, зазначивши, що за свого прем'єрства тримала ціни на газ для населення на тризначному рівні. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"