Як отримати онлайн займ, за який не потрібно платити

Конкуренція на ринку мікрокредитування привела до того, що на початку 2019 року з'явилася можливість оформити онлайн займ, вартість якого практично дорівнює нулю

Більш неймовірні умови пропонують тільки в Швейцарії, де вже протягом кількох років в ніші банківського кредитування діє негативна процентна ставка. Як пояснюють в Zuger Kantonalbank і Grisons cantonal bank (GKB), вони дійсно в деяких випадках пропонують своїм клієнтам негативну ставку на короткострокові позики великої суми. Так відбувається через те, що кредитні організації змушені платити центробанку за зберігання надлишкових коштів на своїх рахунках. Щоб мінімізувати штрафні санкції, банки видають інституціональним позичальникам, короткострокові позики.

Ситуація, що склалася в Україні не настільки райдужна, банки хоч і рапортують про досягнення чергового рекорду прибутку, але все ж кредитують з обережністю. Основний обсяг ринку кредитування фізосіб зайняли компанії небанківського кредитування. Мікрофінансові компанії запропонували українцям онлайн позики з виплатою на банківську карту. Кількість таких компаній вже перевищила сотню, що позначилося на вибухове зростання конкуренції.

У боротьбі за увагу клієнта, МФО компанії почали знижувати комісійні за користування грошовими коштами. На сьогоднішній день, такі компанії як CreditPlus, SlonCredit, Credit7, Dinero і ін. пропонують можливість отримати перший кредит, за який не потрібно платити, процентна ставка по такій позиці дорівнює 0,01% в день.

Щоб отримати безвідсоткову позику необхідно виконати тільки одну умову — це повинен бути перший кредит клієнта. Якщо раніше в конкретній компанії людина вже оформляла кредит, тоді отримати позику без відсотків не вийде. Станом на кінець 2019 року понад 50 компаній пропонують українцям позики, за які не потрібно платити.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme