ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як агресивні зрадофіли влаштовують собачі бої навколо української економіки

Зараз стало дуже модним говорити наступну тезу: не треба нам розповідати про будівництво доріг, підняття пенсій чи зарплат

Depo.Гроші
5 вересня 2017 12:50
ФОТО: depo.ua

Мовляв, скажіть краще про те, скільки ви створили робочих місць. І взагалі, потрібно займатися розвитком економіки, а не відкривати школи чи садочки. Це говорить опозиція, журналісти, ЛОМи і т. д. Люди цьому аплодують і в соцмережах всі перепощують.

Ну невже треба бути нобелівським лауреатом, щоб зрозуміти, що будівництво доріг - це якраз і є створення нових робочих місць?

Невже так тяжко зрозуміти, що підняття зарплат та пенсій - це запуск внутрішнього ринку споживання, що в свою чергу створює нові робочі місця?

Невже тяжко зрозуміти, що без розвитку інфраструктури ми не зможемо запустити економіку?

І нарешті найскладніше. Невже не ясно, що підняти економіку після такого падіння можна лише за кілька років, а не за кілька днів? І зараз це підняття почалося.

Популізм породжує примітивізм. Примітивізм породжує агресію або зрадофілію. Але у нас народилася нова форма - агресивна зрадофілія. Нелогічна неаргументована, але агресивна. В собачих боях ніколи не народжується істина. І ніколи не знаходиться суспільний консенсус.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.