З'ясувалося, за якою ціною Україна закупила вугілля у ПАР

Ціна однієї тонни вугілля, відповідно до контракту між держкомпанією «Укрінтеренерго» та англійською компанією Steel Mont Trading, становить 86 дол. за тонну при базовому показнику калорійності 5700 - 6000 ккал/кг
Depo.Гроші
10 листопада 2014 20:25
ФОТО: depo.ua
З
З'ясувалося, за якою ціною Україна закупила вугілля у ПАР

За такою ціною Україна домовилася закупити 250 000 тонн вугілля. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на копії відповідного контракту, укладеного 19 серпня.

А згідно з іншими документами Міненерго, які є в розпорядженні видання, ціна південноафриканського вугілля з урахуванням витрат на розвантаження судна, транспортних витрат, зберігання становить 110-112 дол. за тонну.

Нагадаємо, що сьогодні міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан заявив, що контракт має найближчим часом опублікувати та компанія, у якої закуповувалося вугілля.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні Генеральна прокуратура України викликала на багатогодинний допит як свідка міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрія Продана. ЗМІ писали, що нібито президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО поставив під сумнів прозорість схеми поставок вугілля з Південно-Африканської Республіки до України.