Вишу Поплавського анулювали ліцензію - ЗМІ

Сьогодні Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти і науки анулювала ліцензію Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», засновниками якого є ректор Михайло Поплавський та його син
Depo.Гроші
25 листопада 2014 20:42
ФОТО: depo.ua
Вишу Поплавського анулювали ліцензію - ЗМІ
Вишу Поплавського анулювали ліцензію - ЗМІ

Про це повідомляє «Дзеркало тижня» з посиланням на джерело в Міносвіти, передає ДеПо.

За його словами, рішення було прийнято одноголосно.

Примітно, що раніше в цю комісію входив і сам Поплавський.

Справа в тому, що закритий виш - це приватний «клон» Київського державного національного університету культури і мистецтв. Раніше про це написало видання «Слідство.Інфо».

За його даними, згідно з цією схемою, Поплавський, будучи ректором нацуніверситету культури, створив свій приватний виш з фактично такою ж назвою. Його засновником стало ТОВ «Укрконцерт», засновниками якого, в свою чергу є сам Поплавський та його син Олександр.

Студенти перші три курси числилися у приватному виші, за що платили чималі гроші. Однак за фактом навчання проходило на базі державного вишу. Тобто через таку схему «справжній» університет культури щорічно недоотримував десятки мільйонів, які заробляв Поплавський.

Наприкінці жовтня поточного року приватний виш Поплавського звернувся до Міносвіти з проханням провести чергову акредитаційну експертизу (перевірку кожної спеціальності, яку необхідно проходити кожні п'ять років, інакше виш можуть позбавити ліцензії). Так як остання акредитація приватного «Київського університету культури» датована червнем 2010 року. У січні 2014-го вушу була продовжена ліцензія. На обидва документи дав добро колишній міністр освіти і науки Дмитро Табачник. Експертна комісія МОН прийшла з перевіркою за вказаною адресою в установчих документах. Однак виявилася, що виш фізично існує лише на папері.