Волл-стріт привітала обрання Трампа новим рекордом

Курси акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі піднялися в четвер до рекордного рівня
Depo.Гроші
11 листопада 2016 07:57
ФОТО: depo.ua

 Індекс Dow Jones зріс більше ніж на 1 відсоток, досягнувши позначки 18,807 пунктів, повідомляє Depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

Котирування різко злетіли і на торгах в середу, на наступний день після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах. Вважається, що біржа таким чином продемонструвала, нарешті, довіра до Трампа, що контрастує з тим, як інвестори поводилися під час передвиборної кампанії, скидаючи акції щоразу, коли рейтинг кандидата республіканців піднімався в опитуваннях громадської думки.

Постраждалим у четвер виявився сектор високотехнологічних компаній. Facebook, Netflix, Amazon відчутно знизилися в ціні, що може відображати критику, якої весь американський сектор передових технологій зазнав з боку обраного президента за підтримку глобальної вільної торгівлі.

Обраний президент обіцяв скоротити податки, збільшити асигнування на оборону, а також на модернізацію об'єктів транспортної інфраструктури. Така політика викликає у інвесторів побоювання зростання інфляції. Відповіддю на ці побоювання стало підвищення процентної ставки за 10-річними і 30-річними облігаціями державної позики.

Нагадаємо, що перемогу на виборах президента США здобув кандидат від республіканців Дональд Трамп. У нього 279 голосів при 270, необхідних для перемоги. У Клінтон - 215. 

Відразу ж після оголошення про перемогу на виборах Трампа, тисячі незадоволених американців вийшли на вулиці міст. Почалися антитрампівські протести.

У ЄС запланували неформальну вечерю міністрів закордонних справ країн-членів, щоб обговорити результати виборів у США

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.