Важливо пояснювати людям, що таке RAB і який ефект очікувати, - заступник директора ЄБРР

Для успішної реалізації реформи, пов'язаної з впровадженням RAB-регулювання, важливо відновити довіру, тобто, пояснити громадськості, що означає стимулююче ціноутворення і який ефект варто очікувати від його впровадження

Про це повідомила заступник директора представництва ЄБРР в Україні Марина Петров, виступаючи в рамках круглого столу, присвяченого питанню RAB-регулювання, сьогодні 2 березня.

"Люди повинні бути впевнені, що отримають якісну послугу. Якщо ми хочемо проводити реформу, потрібно відновити довіру. Ми (ЄБРР) будемо підтримувати і Верховну Раду, і міністерство, і Нацкомісію, і Фонд держмайна при впровадженні стимулюючого тарифоутворення. Але якщо вже ми говоримо про британську модель впровадження RAB, то людям потрібно пояснити суть всього, що відбувається", - зазначила Марина Петров.

На думку заступника директора ЄБРР, приватизація енергоактивів в Україні буде проходити більш успішно після впровадження RAB-регулювання. "Ми просили ще раніше, щоб не відбувалася приватизація енергоактивів без RAB. Це дійсно та методика, яка стимулює приплив інвестицій. Енергетика в країні недоінвестована, потреба в інвестиціях є на всіх рівнях", - повідомила Марина Петров.

Нагадаємо, НКРЕКУ затвердила постанову щодо впровадження стимулюючого тарифоутворення в Україні (RAB-регулювання). Експерти вважають, що використання такого тарифоутворення дозволить модернізувати мережі, а також буде сприяти успішній приватизації пакетів облнерго, що заплановано Фондом держмайна на 2018 рік

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme