В «Укрзалізниці» під час обшуку знайшли мільйони гривень і доларів

Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою провела 19 обшуків у Державній адміністрації залізничного транспорту України та вилучила понад 7 млн ​​грн і 1 млн доларів готівкою
Depo.Гроші
16 жовтня 2014 17:31
ФОТО: depo.ua
В «Укрзалізниці» під час обшуку знайшли мільйони гривень і доларів
В «Укрзалізниці» під час обшуку знайшли мільйони гривень і доларів

Про це у інтерв'ю телеканалам повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко, пише ДеПо.

«У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат з відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожен залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізної дороги, страхові компанії - все це було вибудувано злочинцями від влади у єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства», - сказав Наливайченко. 

Він повідомив деталі спільно спланованої спецоперації СБУ і ГПУ: «Більше 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату. Під час обшуків, проведених сьогодні тільки у одного з керівників підприємства, у тому числі у приватних будинках та гаражах, слідчими задокументовано та вилучено понад 7 млн ​​грн і більше 1 млн доларів готівкою, а також офшорна документація, що свідчить про існування дійсно величезного злочинного механізму». 

Голова СБУ зазначив, що спроби зупинити розслідування не матимуть ніякого успіху: «Ми продовжуємо боротьбу з корупцією. На черзі інші галузі та міністерства - це не остання спецоперація, такі центри по відмиванню коштів будуть ліквідовуватися і надалі».