В Україні виникла загроза зупинки металургійних комбінатів через дефіцит металобрухту, - Дубінін

В Україні виникла реальна загроза зупинки металургійних комбінатів через дефіцит металобрухту
Depo.Гроші
19 квітня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат Олександр Дубінін, коментуючи законопроект №3868, яким передбачено введення експортного мита на металобрухт, передає depo.ua.

"Я зустрічався з металургами – перш за все це Дніпродзерджинський металургійний комбінат "Запоріжсталь", феросплавні заводи – вони всі висловлюють серйозну заклопотаність через дефіцит брухту. Є навіть прохання мерів міст - зокрема Запоріжжя і Дніпропетровська. Буквально сьогодні мені дзвонив Борис Філатов, просив, щоб ми поспілкувалися з депутатами на тему ухвалення цього законопроекту. Існує реальна загроза зупинки металургійних комбінатів в свята з відсутністю сировини", - повідомив народний депутат.

Крім того, Олександр Дубінін наголосив на важливості обмеження вивезення металобрухту з України у зв'язку з загрозою національній безпеці.

"Сьогодні є складнощі в оборонної промисловості із забезпеченням якісним металопрокатом для українського виробництва військової техніки. Це один ланцюжок. Тому в нинішній ситуації це ще й питання національної безпеки ", - наголосив народний депутат.

Нагадаємо, що 31 березня 2016 року законопроект №3868 ухвалений Верховною Радою в першому читанні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші