В Україні пустять з молотка нерухомість банків Курченка

Незабаром Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставить на продаж нерухомість неплатоспроможних АТ "Брокбізнесбанк" та ПАТ "Банк Форум"
Depo.Гроші
20 травня 2015 11:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор Департаменту запровадження планів врегулювання та управління активами неплатоспроможних банків ФГВФО Андрій Шевченко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу фонду.

"Найбільший сегмент нерухомості зараз будуть виставляти неплатоспроможні "Банк Форум" і "Брокбізнесбанк". Найближчий час ми будемо підключати наших партнерів, біржові площадки для пошуку клієнтів, які зацікавлені у придбані тих чи інших об'єктів", - розповів він.

Шевченко наголосив, що фонд робить все для того, щоб продаж активів неплатоспроможних банків був відкритим, прозорим і зручним для споживачів.

Усі бажаючі можуть взяти участь у аукціонах можуть ознайомитися з активами неплатоспроможних банків на сайті фонду.

Нагадаємо, що Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в "Банк Форум" з 14 березня 2014 року, а  16 червня Нацбанк ліквідував цю фінустанову. У 2012 році 98,68% акцій банку викупила компанія Yernamio Consulting LTD, яка належить народному депутату-мільярдеру Вадиму Новинському

Неплатоспроможний "Брокбізнесбанк" ліквідовано рішенням Нацбанку від 10 червня 2014 року. За даними ЗМІ, найбільший власник банку (40% акцій) - власник групи ВЕТЕК Сергій Курченко.

Як повідомляв depo.ua, голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний оцінив збитки країни від розміщення коштів держорганів в ліквідованому "Брокбізнесбанку" в 5,7 млрд грн