В Україні пустять з молотка нерухомість банків Курченка

Незабаром Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставить на продаж нерухомість неплатоспроможних АТ "Брокбізнесбанк" та ПАТ "Банк Форум"

Про це заявив директор Департаменту запровадження планів врегулювання та управління активами неплатоспроможних банків ФГВФО Андрій Шевченко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу фонду.

"Найбільший сегмент нерухомості зараз будуть виставляти неплатоспроможні "Банк Форум" і "Брокбізнесбанк". Найближчий час ми будемо підключати наших партнерів, біржові площадки для пошуку клієнтів, які зацікавлені у придбані тих чи інших об'єктів", - розповів він.

Шевченко наголосив, що фонд робить все для того, щоб продаж активів неплатоспроможних банків був відкритим, прозорим і зручним для споживачів.

Усі бажаючі можуть взяти участь у аукціонах можуть ознайомитися з активами неплатоспроможних банків на сайті фонду.

Нагадаємо, що Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію в "Банк Форум" з 14 березня 2014 року, а  16 червня Нацбанк ліквідував цю фінустанову. У 2012 році 98,68% акцій банку викупила компанія Yernamio Consulting LTD, яка належить народному депутату-мільярдеру Вадиму Новинському

Неплатоспроможний "Брокбізнесбанк" ліквідовано рішенням Нацбанку від 10 червня 2014 року. За даними ЗМІ, найбільший власник банку (40% акцій) - власник групи ВЕТЕК Сергій Курченко.

Як повідомляв depo.ua, голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний оцінив збитки країни від розміщення коштів держорганів в ліквідованому "Брокбізнесбанку" в 5,7 млрд грн