У Нацбанку відмазують Гонтареву і кивають на закон

У Національному банку України повідомили, що на даний момент жодного звернення від правоохоронних чи судових органів з розслідування НБУ і персонально до Валерії Гонтаревої не отримували
Depo.Гроші
2 грудня 2014 19:56
ФОТО: depo.ua
У Нацбанку відмазують Гонтареву і кивають на закон
У Нацбанку відмазують Гонтареву і кивають на закон

Про це повідомляється на сторінці НБУ в Facebook, передає ДеПо.

У Нацбанку відзначили, що «право Національного банку України на інтервенції на міжбанківському валютному ринку закріплено законом і суворо регламентовано процедурами НБУ. На даний момент жодного звернення від правоохоронних чи судових органів з розслідування Національний банк України і персонально його Глава не отримували», - йдеться в повідомленні.

Там також нагадали, що «купівля та продаж валюти на міжбанку в залежності від кон'юнктури ринку є прямою професійної функцією Національного банку, при цьому всі процедури НБУ строго регламентовані».

Нагадаємо, 1 грудня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення звернутися до прокуратури з вимогою почати розслідування і внести відповідний запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо голови Національного банку України Валерії Гонтаревої за статтею про зловживання владою або службовим становищем.