У «Лукойлі» спростовують звинувачення в махінаціях на мільйони доларів

У російської нафтової компанії «Лукойл» відкидають звинувачення Служби безпеки України в порушенні законів і заподіянні багатомільйонних збитків державі
Depo.Гроші
18 лютого 2015 16:42
ФОТО: depo.ua
У «Лукойлі» спростовують звинувачення в махінаціях на мільйони доларів
У «Лукойлі» спростовують звинувачення в махінаціях на мільйони доларів

Мова йде про діяльність «Лукойлу», пов'язану із створенням в 2000 році спільного підприємства з ВАТ «Оріана» - ЗАТ «Лукор», повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на коментар прес-служби компанії.

Відзначається, що з моменту операції з «Оріаною», яку, за даними СБУ, «Лукойл» отримала незаконно, пройшло 14 років.

«За ці роки «Лукойлу» вже пред'являлися аналогічні претензії в рамках попередніх кримінальних справ, які згодом були закриті відповідними правоохоронними органами України. При цьому легітимність створення ЗАТ «Лукор» також була підтверджена відповідними українськими судовими інстанціями», - заявили в компанії.

Там вважають, що пред'явлені претензії не мають «ані юридичних, ані фінансово-економічних обґрунтувань, а продиктовані політичними процесами в Україні».

Як повідомляв depo.ua, в СБУ оголосили про початок кримінального провадження за фактом «протиправної угоди», в результаті якої російська компанія «Лукойл» незаконно отримала у власність нафтохімічний комплекс ВАТ «Оріана» і завдала багатомільйонних збитків бюджету України.