У Криму обшукали офіс компанії Ахметова - ЗМІ

В офісі компанії «Укртелеком» у Сімферополі вранці 8 грудня пройшов обшук
Depo.Гроші
8 грудня 2014 15:41
ФОТО: depo.ua
У Криму обшукали офіс компанії Ахметова - ЗМІ
У Криму обшукали офіс компанії Ахметова - ЗМІ

За словами очевидців, співробітники правоохоронних органів вранці зайшли в будівлю «Укртелекому» і перебували там довгий час, повідомляє «Крыминформ», передає ДеПо.

У понеділок, 8 грудня, прес-служба «прокуратури» повідомила про порушення кримінальної справи «за фактом фінансування телефонним оператором українських збройних формувань, визнаних на території Росії екстремістськими». Йдеться про фінансування Національної гвардії України.

В «Укртелекомі» поки що не коментують цей факт.

При цьому проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що «Укртелеком» може припинити свою діяльність на території Криму в разі підтвердження інформації про «фінансування керівниками організації силової операції, яку київська влада проводить на Південному Сході України», передає ТАСС.

«Дико усвідомлювати, що з території Криму за рахунок місцевих підприємств може фінансуватися діяльність карателів, які вбивають мирних громадян, - сказав він. - Є законодавчі норми, але з погляду моралі, я вважаю, такі підприємства не мають права працювати на території республіки».

Аксьонов підкреслив, що всі оперативно-слідчі заходи щодо «Укртелекому» проводяться суворо в рамках законодавства РФ. «Слідчими органами порушено кримінальну справу і в рамках цієї справи проводяться перевірки цієї інформації», - сказав він.

Нагадаємо, у вересні 2013 року Антимонопольний комітет України дозволив SCM Financial Overseas Limited, що входить до складу групи компаній СКМ Ріната Ахметова, викупити пакет акцій компанії Ua Telecominvest Limited, що дозволило отримати опосередкований контроль над монополістом ринку фіксованого зв'язку - «Укртелекомом».

3 червня група СКМ і група EPIC підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії Ua Telecominvest Limited (Кіпр), якій належать корпоративні права компанії «ЕСУ» (Україна).