В Києві опублікують список всіх черговиків на квартири

В столиці повинен бути складений і опублікований на сайті міськадміністрації список людей, які чекають черги на отримання житла
Depo.Гроші
26 листопада 2014 05:19
ФОТО: depo.ua
В Києві опублікують список всіх черговиків на квартири
В Києві опублікують список всіх черговиків на квартири

Відповідне доручення дав міський голова Києва Віталій Кличко директору департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександру Спасибку, повідомляє «РБК-Україна», передає ДеПо.

«Інформація про черги і їхнє просування повинна бути відкритою і публічною, щоб кожен знав, хто отримує житло і як просувається черга. Також потрібно розрахувати кількість квартир, які буде можливість виділити в наступному році», - сказав мер.

Він вважає за необхідне внести зміни до законодавства, щоб кожен забудовник виділяв певну частину квартир на виконання інвестиційних зобов'язань для забезпечення житлом пільгових категорій столичних жителів.

«Непроста ситуація зі столичним бюджетом, діра - близько 2 млрд грн. Якщо ПДФО (податок на доходи фізосіб, - ред.) буде залишатися в Києві, у нас буде можливість фінансувати такі проекти. Зараз ми над цим працюємо. Крім того, варто звернутися до бізнесу, до підприємств, щоб вони підтримали цей проект. Бізнес повинен бути соціально відповідальним. У нас багато небайдужих киян. Потрібно вшанувати пам'ять загиблих чорнобильців», - сказав Кличко.

Нагадаємо, що відповідно до програм Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, з січня по жовтень 2014 року квартири отримали тільки 1159 сімей у всій Україні.